O nas

Każdy event to przede wszystkim frajda – dla uczestnika, ale też dla nas!

Nasz kapitał to nie tylko oryginalne pomysły, ale także solidni podwykonawcy, starannie dobierani do każdego eventu. Naszą misją jest kreowanie wydarzeń, które budują pozytywny wizerunek klienta i dostarczają niezapomnianych emocji ich uczestnikom. Oferujemy niekonwencjonalne pomysły i sprawdzone rozwiązania organizacyjne. Przy naszych projektach pracują doświadczeni profesjonaliści i pełni pasji współpracownicy. W ich kompetencjach znajdują się zarówno kreatywne i pewne rozwiązania, jak i innowacyjne, nowoczesne formy eventowe. Szczególnie bliskie naszemu sercu są konferencje, integracje oraz inspirujące spotkania, eventy wieczorne, a także stoiska targowe i ich obsługa. Dbamy o to by organizowane przez nas eventy cieszyły na każdym etapie – naszych klientów, uczestników wydarzeń, a także nas samych.

Ta radość płynąca podczas kolejnych etapów organizacji nie jest przypadkowa. Przenieśmy się w czasie by trochę przybliżyć, jak to się wszystko zaczęło…

 

To były moje szóste urodziny, zaprosiłam koleżanki i kolegów, zorganizowałam samodzielnie pełne radości podchody w ogrodzie, poprosiłam mamę o wyjątkowy tort, a na stołach stanęły względnie kolorowe jak na lata 80-te  talerze, a na nich pełno moich ulubionych cukierków. Już wtedy wiedziałam, czego chcę i jak ma to wyglądać, a mama dzielnie znosiła moje instrukcje. Zabawa była niezapomniana, zarówno dla mnie, jak i dla wszystkich zaproszonych gości.

 

Następnie przeniosłam tę pasję do szkoły, gdzie organizowałam przedstawienia, wydarzenia klasowe, szkolne i studenckie, zawsze z tą samą energią, pasją, zaangażowaniem i radością.

 

Z biegiem lat, nieoczekiwanie, choć bardzo naturalnie, znalazłam się w jednej z pierwszych agencji eventowych w Polsce, gdzie przez blisko dziesięć lat odpowiadałam za organizację wydarzeń specjalnych dla największych polskich i międzynarodowych marek.

 

Przez ostatnie 15 lat kieruję własną agencją eventowo-marketingową, charakteryzującą się ogromnym potencjałem twórczym oraz bogatym doświadczeniem zbieranym przez blisko 25 lat na polu eventowym w Polsce i za granicą.

 

Co jednak najważniejsze dla mnie, całą tę podróż odbywam z nieustającą radością z kreacji i organizacji. Dodatkowo, dbam o tworzenie zespołu, starannie dopasowanego do każdego projektu. Rozglądam się, inspiruję i otaczam profesjonalistami, z którymi wiem, że każde wydarzenie będzie wspaniałe!

 

Agata Pożywiłko – właścicielka ONE EVENT

czytaj więcej…

 

czytaj mniej

Oferta

Pracowaliśmy dla:

Kontakt

Agata Pożywiłko

managing director

ONE event - event & even more

doświadczenie
i profesjonalizm

radość
i odpowiedzialność

jakość
i rzetelność

dbałość
i kreatywność

transparentność
i responsywność

Polska
i świat

back to top